Za nami bardzo inspirujące warsztaty pn. „Profilaktyka zdrowych pleców”, które w Domu Kultury w Kraśniczynie poprowadziła wczoraj (10.05.2026) Pani Aleksandra Ortyl.
Podczas spotkania uczestniczki miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat najczęstszych problemów związanych z kręgosłupem, poznać sposoby przeciwdziałania dolegliwościom bólowym oraz dowiedzieć się, jak na co dzień dbać o zdrowie pleców.
Nie zabrakło również praktycznej części warsztatów – ćwiczeń rozluźniających, oddechowych i wspierających prawidłową postawę ciała.
Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Ortyl za profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie spotkania, a wszystkim uczestniczkom za obecność i aktywny udział.












