W kolejny kulinarny czwartek ( dn.23.04.2026r.) mieliśmy przyjemność poprowadzić zajęcia kulinarne dla uczniów klasy 3 ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kraśniczynie. Na specjalne życzenie dzieci wspólnie przygotowywaliśmy pancakes. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, ucząc się podstaw gotowania oraz współpracy w grupie.
Po usmażeniu pancakes dzieci mogły udekorować je według własnych upodobań – wykorzystując świeże owoce, bitą śmietanę, dżem oraz syrop klonowy. Mali kucharze świetnie sobie poradzili z obsługą miksera oraz krojeniem owoców i dekorowaniem placuszków. Zajęcia sprawiły wszystkim wiele radości i były doskonałą okazją do rozwijania kreatywności oraz umiejętności kulinarnych.







